| Productnaam | COLLAGEENomhulsel |
|---|---|
| Materiaalstructuur | zweepleer |
| Kleur | Doorzichtige kleur |
| Kaliber | 10-50 mm |
| Lange | 15 m per stuk |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
|---|---|
| Naam van het product | HALAL Eetbare collageenhoes |
| Sleutelwoord | collageen omhulsel voor worst |
| Voordeel | De natuurlijke behuizing wordt vervangen door een meer handige behuizing. |
| Drukwerk | kan uw afdruk op het pakket zetten |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Tipe opslag | koel en droog |
| Specificatie | Voedingswaarde |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Vervaardiging | Gezondheid van de oceaan |
| Materiaal | Gelamineerd materiaal |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Verwerkingstype | Bloemvorming |
| Materiaal | Collageen worst omhulsels |
|---|---|
| Modelnummer | 20mm/26mm/28mm/30mm/32mm. |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Productnaam | COLLAGEENomhulsel |
| Uiterlijk | lichtgeel |
| Type | Krimpfilm |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Plaats van herkomst | Henan |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| hardheid | Zacht |
| Materiaal | Polyimide |
|---|---|
| Type | Barrie Film |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| hardheid | Zacht |
| Verwerkingstype | Multiple extrusie |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Modelnummer | 30250mm |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Productnaam | plasticslijm van worst |
| Kleur | Natuurlijke kleur |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
|---|---|
| Gebruik | Voedselpakket |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Gebruik | Voedingsmiddelen |
| Toepassing | Vleesworst |
| Materiaal | Pa. |
|---|---|
| Type | monolagiale folie |
| Industrieel gebruik | Vleesindustrie |
| Plaats van herkomst | Henan, China |
| Kenmerken | Zuurstofbarrière, vochtbestendig, houdt de geur. |