| Naam van het product | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Functie | Voedsel vers houden |
| Gebruik | voedselomslag |
| Type verwerking | Casting |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | Voedsel- en medicijnenfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | voedsel |
| Doorzichtigheid | Transparante |
|---|---|
| Rang | Voedingsmiddelen |
| Punctie eigenschappen | Uitstekende weerstand tegen punctie |
| Viscositeit | Hoge Viscositeit |
| Treksterkte | Hoge trekkracht |
| Doorzichtigheid | Opaak |
|---|---|
| Naam van het product | PVDC-klemfolie |
| Breedtebereik | 20 cm tot 180 cm |
| Lengtebereik | 200m3000m |
| Diktebereik | 8mic-50mic |
| Hardheid | Zacht |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Vertaald |
| Dikte | 11 (micron) |
| Interne temperatuur | 140 oC |
| Zuurstofoverdracht | 80 ((Cm3/M2.24h.23oC.ATM.50%Rh) |
| Model nr. | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Kenmerken | Wateroplosbaar, vochtvrij |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoog |
| Hardheid | Zacht |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Model nr. | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Kenmerken | Wateroplosbaar, vochtvrij |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoog |
| Hardheid | Zacht |
| Specificatie | PVDC |
| Dikte | 10mic - 80mic |
|---|---|
| Breedte | 100 mm - 3000 mm |
| Gebruik | Verpakking |
| Verpakking | Verpakkingen op losse wijze / Paletverpakkingen / Kartonnen verpakkingen |
| Kleur | Doorzichtig / ondoorzichtig / gekleurd |
| verpakking Type | in dozen gedaan |
|---|---|
| Materiaal | Polyvinylideenchloride (in contact met levensmiddelen) |
| Hittebestendige temperatuur | -60°C-140°C |
| Kleur | Goud |
| Houdbaarheid | 5 jaar (maanden) |
| Doorzichtigheid | Transparante |
|---|---|
| Specificatie | PVDC |
| Kleur | Doorzichtigheid |
| Dikte | 8mic-13mic |
| Lange | 200m3000m |