| Model nr. | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Kenmerken | Wateroplosbaar, vochtvrij |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoog |
| Hardheid | Zacht |
| Doorzichtigheid | Vertaald |
| Type | Stretchfilm |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | Verpakking |
| Hardheid | Zacht |
| Eenheidsgewicht | 0,35 kg |
|---|---|
| Materiaal | PVDC |
| Verpakkingstype | in dozen gedaan |
| Categorie klemfilm | Magnetron |
| Productcategorie | kunststofverpakking |
| Doorzichtigheid | Transparante |
|---|---|
| Transportpakket | 10 kg/rol 10 rollen/karton |
| Specificatie | Container kan 15 tot 20 ton bevatten |
| Handelsmerk | Ruixiang |
| Productcategorie | kunststofverpakking |
| Materiaal | PDVC |
|---|---|
| Type | Stretchfilm |
| Gebruik | Pas aan |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | voedsel |
| Doorzichtigheid | Transparante |
|---|---|
| Specificatie | PVDC |
| Toepassing | Verpakkingsvoedsel |
| Kleur | Transparante |
| Oorsprong | China |
| Type verwerking | Casting |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Toepassing | Verpakkingsvoedsel |
| Kleur | Transparante |
| Verpakking | Doos |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Type | Stretchfilm |
| Gebruik | Voedsel- en medicijnenfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | voedsel |
| Productcategorie | Wikkelfolie |
|---|---|
| Dooshoeveelheid | 50 |
| Kleur | Transparante |
| Functie | huishoudelijk gebruik |
| Wrapfilmcategorie | Regelmatige bewaring van de koelkast |
| Productcategorie | kunststofverpakking |
|---|---|
| Categorie klemfilm | Magnetron |
| Hittebestendige temperatuur | -60°C-140°C |
| Kleur | Wit |
| Grootte | 100mX30cm |