| Vlakke breedte | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte aanvaard |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Verpakking Proces | Wondrollen verpakt |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Materiaal | Polyamide |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| hardheid | Zacht |
| Verwerkingstype | Multiple extrusie |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
|---|---|
| hardheid | Zacht |
| Verwerkingstype | Multiple extrusie |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Dikte | 30 tot en met 75 mm |
| Logo's afdrukken | Aanpassing |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Productnaam | Gepersonaliseerde logo-afdruk Hoogbarrière PVDC Plastic Sausage Casing Film |
| Gebruik | Worsten, ham, kaas, lunchvlees. |
| Materiaal | PVDC |
| Materiaal | CELLULOSEomhulsel |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| hardheid | Zacht |
| Verwerkingstype | Bloemvorming |
| Industrieel gebruik | Verpakking van levensmiddelen |
|---|---|
| Type zak | Krimp Zak |
| Kenmerken | Barrière |
| Plastic type | De in punt 1 bedoelde informatie moet worden verstrekt aan de bevoegde autoriteit van de lidstaat wa |
| Afdichting en handvat | Warmtezegel |
| Tipe opslag | Ventilatie en drogen |
|---|---|
| Specificatie | 30 tot 200 mm |
| Houdbaarheid | 3 jaar |
| Inhoud | Kunststof behuizing |
| Gebruiksaanwijzing | machinevulling en zelfgemaakte vulling |
| Industrieel gebruik | Verpakking van levensmiddelen |
|---|---|
| Type zak | Krimp Zak |
| Kenmerken | Barrière |
| Plastic type | De in punt 1 bedoelde informatie moet worden verstrekt aan de bevoegde autoriteit van de lidstaat wa |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Type | Stretchfilm |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| hardheid | Zacht |
| Industrieel gebruik | worst, ham |
|---|---|
| Verzegelende handgreep | Warmtezegel |
| Gebruik | worst, ham, kaas |
| Kenmerken | Waterbestendigheid |
| Kaliber | 30-200mm |