| Hardheid | Zacht |
|---|---|
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Doorzichtigheid | Opaak |
| Materiaal | PVDC |
| Kenmerken | Hoge zuurstofbarrière eigenschappen en waterbestendigheid |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 90 °C |
| kenmerk | Vochtbestendig |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Verpakking Proces | Wondrollen verpakt |
| Sleutelwoord | collageen omhulsel voor worst |
| Gebruik | worst |
|---|---|
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Materiaal | PVDC |
| grootte | Aangepaste grootte aanvaard |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Kaliber | 10-50 mm |
|---|---|
| Logo's | Aanvaard aangepast logo |
| Type | kunststoffolie |
| grootte | Aangepaste grootte aanvaard |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
|---|---|
| Kaliber | 10-50 mm |
| Vlakke breedte | 30 - 350 mm |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Sleutelwoord | collageen omhulsel voor worst |
| Kaliber | 10-50 mm |
|---|---|
| Logo's | Aanvaard aangepast logo |
| Sleutelwoord | collageen omhulsel voor worst |
| Gebruik | worst |
| kenmerk | Vochtbestendig |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
|---|---|
| kenmerk | Vochtbestendig |
| Vlakke breedte | 30 - 350 mm |
| Sleutelwoord | collageen omhulsel voor worst |
| Type | kunststoffolie |
| Verpakking Proces | Wondrollen verpakt |
|---|---|
| Kaliber | 10-50 mm |
| Type | kunststoffolie |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Gebruik | worst |
| Warmteweerstand | Tot 90 °C |
|---|---|
| kenmerk | Vochtbestendig |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Logo's | Aanvaard aangepast logo |
| Materiaal | PVDC |