| Materiaal | Pa. |
|---|---|
| Type | Stretchfilm |
| Gebruik | Voedsel- en medicijnenfilm |
| Industrieel gebruik | voedsel |
| Hardheid | Zacht |
| Materiaal | PA/PE |
|---|---|
| Type | buisfilm |
| Gebruik | Voedsel- en medicijnenfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | voedsel |
| Model nr. | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Kenmerken | Wateroplosbaar, vochtvrij |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoog |
| Hardheid | Zacht |
| Specificatie | PVDC |
| Vlakke breedte | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Verpakking Proces | Wondrollen verpakt |
| Kenmerkend | BPA-vrij, doorzichtig vochtvrij |
| Logo's | Aanvaard aangepast logo |
| Materiaal | PVDC |
| Warmteweerstand | Tot 90 °C |
|---|---|
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Materiaal | PVDC |
| Kaliber | 10-50 mm |
| Grootte | Aangepaste grootte aanvaard |
| Vlakke breedte | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Type | kunststoffolie |
| Warmteweerstand | Tot 90 °C |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
| Industrieel gebruik | Voedsel |
|---|---|
| Sleutelwoord | collageen omhulsel voor worst |
| Gebruik | worst |
| grootte | Aangepaste grootte aanvaard |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Verpakking Proces | Wondrollen verpakt |
|---|---|
| Kaliber | 10-50 mm |
| Type | kunststoffolie |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Gebruik | worst |
| Gebruik | worst |
|---|---|
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Materiaal | PVDC |
| grootte | Aangepaste grootte aanvaard |
| Zuurstofdoorlaatbaarheid | Minder dan 1cc/m2/24h |
| Naam van het product | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Functie | Voedsel vers houden |
| Gebruik | voedselomslag |
| Type verwerking | Casting |
| Doorzichtigheid | Transparante |