| Drukwerk | Toepasselijke drukmethode |
|---|---|
| Verpakking | Wondrollen verpakt |
| Sleutelwoorden | Vacuümdichtingsapparaten |
| Sleutelwoord | kunststofverpakking |
| Voordeel | Antimist |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Type verwerking | Multiple extrusie |
| Gebruik | Voedsel- en medicijnenfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Toepassing | geneeskunde verpakking |
| Materiaal | PVDC |
|---|---|
| Dikte | aangepast |
| Kenmerken | Biologisch afbreekbaar |
| Certificaat | Verslag over voedselkwaliteit |
| Plaats van herkomst | China |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Plastic Modeling Type | Bloemvorming |
| Naam van het product | PVDC-film |
| Kleur | aangepast |
| Vorm | Rollen |
| Industrieel gebruik | Verpakking |
|---|---|
| Type zak | Onderste zegelzak |
| Kenmerken | Barrière |
| Plastic Type | Pa. |
| Oppervlaktebehandelingen | Glanz |
| Materiaal | PA/PE |
|---|---|
| Type | buisfilm |
| Gebruik | Voedsel- en medicijnenfilm |
| Kenmerken | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | voedsel |
| Model nr. | PVDC-klemfolie |
|---|---|
| Kenmerken | Wateroplosbaar, vochtvrij |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoog |
| Hardheid | Zacht |
| Specificatie | PVDC |
| Doorzichtigheid | Opaak |
|---|---|
| Naam van het product | PVDC-klemfolie |
| Breedtebereik | 20 cm tot 180 cm |
| Lengtebereik | 200m3000m |
| Diktebereik | 8mic-50mic |
| Doorzichtigheid | Transparante |
|---|---|
| Rang | Voedingsmiddelen |
| Punctie eigenschappen | Uitstekende weerstand tegen punctie |
| Viscositeit | Hoge Viscositeit |
| Treksterkte | Hoge trekkracht |
| Vlakke breedte | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Verpakking Proces | Wondrollen verpakt |
| Kenmerkend | BPA-vrij, doorzichtig vochtvrij |
| Logo's | Aanvaard aangepast logo |
| Materiaal | PVDC |